Excellent Home With Canal Views By Missoni

  • 47 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Om van uw vakantie in Dubai te genieten, verblijf in 1-slaapkamer Excellent Home With Canal Views By Missoni Dubai appartement, gelegen op 2 km afstand van de Dubai Mall en op 25 minuten te voet van de Dubai fonteinen. Het appartement van 47 m² is gelegen op 2 km afstand van Business Bay Metro treinstation en op een korte afstand van Business Bay Metro Seaside busstation.

Excellent Home With Canal Views By Missoni appartementen bieden gasten een balkon en een zitruimte, evenals modern comfort zoals airconditioning. Bij de accommodatie zijn een bidet, een apart toilet en een douche aanwezig voor uw comfort. Een haardroger en handdoeken zijn ook aanwezig in de badkamer.

Bovendien biedt Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement gasten toegang tot een wellnesscentrum, zodat ze zich kunnen richten op hun fysieke welzijn.

Maak uw verblijf nog aangenamer in het appartement met een complete keuken, ingericht met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven voor uw comfort.

Dit 1-badkamer appartement ligt op een eersteklas locatie in Dubai dicht bij metrostation Business Bay, op 10 minuten lopen. Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement is op 250 meter verwijderd van Bridgewater Tavern en biedt een gemakkelijke wandeling van 30 minuten naar het centrum van Dubai. Deze accommodatie is op binnen 3 km van het Safa Park gelegen. Dit appartement ligt op 20 minuten rijden van de Dubai Creek SPB luchthaven.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Excellent Home With Canal Views By Missoni Dubai
Brown Stone - Canal & City View Zada
Mobiele prijsaanbieding

Brown Stone - Canal & City View Zada

258 m van de accommodatie
USD 47 USD 42
per nacht
Mira Holiday Homes Zada By Damac Premium 1 Bedroom Close To Burj Khalifa
Mobiele prijsaanbieding

Mira Holiday Homes Zada By Damac Premium 1 Bedroom Close To Burj Khalifa

297 m van de accommodatie
Stylish 1Br Apt With Canal Views
Mobiele prijsaanbieding

Stylish 1Br Apt With Canal Views

516 m van de accommodatie
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    13 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,2 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Activiteiten

    • Fitnesscentrum

    Accommodatie diensten

    • 24-uursreceptie
    • VIP in- en uitchecken
    • Versneld in- en uitchecken
    • 24 uur bewakingsdienst

    Eten

    • Buiten eethoek

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    Recreatie

    • Buitenzwembad

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Zithoek
    • Terras
    • Tuinmeubelen
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Lift
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren toegestaan

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 23:30
    Uitchecken: tot 11:00
    LicentienummerBUS-URB-J35I8
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement te vinden?
      Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement is in de Business Bay wijk van Dubai gesitueerd, binnen 2 km van de Dubai Mall.
    • Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement?
      Populaire plekken in de buurt van Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement zijn onder andere het Safa Park, de Dubai Mall, de Dubai fonteinen.
    • Kunnen we onze auto parkeren in de buurt van Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement?
      Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement biedt privéparkeren voor de gasten.
    • Wordt internet in Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement aangeboden?
      Ja, Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement biedt draadloos internet.
    • Is het toegestaan om met huisdieren te verblijven in Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement?
      Ja, huisdieren zijn toegestaan in Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement.
    • Is er een keuken in Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement?
      Bij Excellent Home With Canal Views By Missoni appartement vinden gasten een complete keuken met een koffie/theezetapparaat, een koelkast en een oven.
    • Hoe groot is het appartement?
      Het appartement heeft een totale oppervlakte van 47 m².

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Vliegveld Dubai Creek SPB
    13 km

    Treinstations

    Business Bay Metro Station
    2,2 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Excellent Home With Canal Views By Missoni Dubai

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten